Najbliższa impreza:

Toruński Mistrz Kierownicy 2019 II Runda Tor Toruń
III Runda Mistrzostw Okręgu - Super Sprint

52 Toruński Rajd Samochodowy I Runda KJS ZO PZM w Bydgoszczy
W dniach 13-15.07.2018 odbyła się w Beden-Baden 42. Internationales Oldtimer-Meeting, w kategorii zabytkowych samochodów sportowych 3 miejsce zajął Riley typ 12/15 z 1935 Pana Tomasza Osterloff, który był ozdobą naszego stoiska.

Na Gali członkowie Automobilklubu Toruńskiego przygotowali stoisko, którego istotnym elementem była promocja miasta Torunia, jako miasta znanego z zabytków i walorów przyrodniczych, ale także miejsca przyjaznego kolekcjonerom pojazdów zabytkowych i wyróżniającego się bogatą tradycją sportów motorowych.

Pobyt w Baden-Baden służył także propagowaniu zlotu klubów zabytkowych Citroenów (ICCCR), który odbędzie się w naszym mieście w roku 2020. Impreza ta, podobnie jak zlot 2CV przyciągnie do Torunia tysiące miłośników motoryzacji z całego świata.

Członkowie Automobilklubu Toruńskiego nawiązali wiele cennych kontaktów z automobilklubami, kolekcjonerami i przedstawicielami mediów zajmujących się tematyką pojazdów zabytkowych. Wizyta w Baden-Baden zaowocowała także zaproszeniami na najbardziej prestiżowe imprezy oldtimerowe.

Ekspozycja promująca Toruń i Region spotkała się ze znakomitym przyjęciem zarówno zwiedzających jak innych wystawców oraz samych organizatorów.

Wyjazd był dofinansowany przez Miasto Toruń i Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko - Pomorskiego.

© 2016 Automobilklub Toruński